MOŽNOSTI REKLAMACE - VRÁCENÍ - VÝMĚNY

Vážení zákazníci, 

vážíme si Vás a poskytujeme možnost vrácení koupeného produktu u nás ve lhůtě 14 dní, avšak musí být nepoužíván, v originálním nepoškozeném obale a pochopitelně čistý, což bohužel není vždy pravidlem. Ochranné prostředky není možné z hygienických důvodů vracet vůbec, bez udání důvodu. Jsme on-line obchodní společnost, proto nám stačí e-mailová komunikace, věříme Vám, jen se někdy některý e-mail může zatoulat ne naší vinou a proto je dobré několik dní po odeslání e-mailu a v případné delší prodlevě v komunikaci ověřit doručení. 

Pro snadné vrácení ve lhůtě 14 dní můžete využít i kteroukoliv pobočku ZÁSILKOVNY a nahlašte zde kód:97426982, zpětná zásilka tak na naše náklady doputuje k nám! Obsluha vytiskne zpětný štítek a vydá potvrzení o převzetí. Vracejte jen nepoškozený nepoužitý produkt v nepoškozeném obale, prosíme zásilku bezpečně zabalte, děkujeme.

Produkty ke vrácení můžete zaslat na adresu uvedenou na faktuře, v objednávce, v kontaktu nebo obchodních podmínkách (ProRetail s.r.o. Jeremenkova 88, Praha 4 140 00). 

Děkujeme Vám za důvěru a přejeme příjemné nakupování a hlavně užívání našich produtků.

Tým E-shopů ProRetail

V sezónních špičkách jsme nárazově přetížení, odbavení některých zásilek může nabrat ojediněle zpoždění v řádech několika dnů. Vyřízení některých požadavků může trvat déle než obvykle, není v našich silách odpovědět na všechny jednotlivé dotazy.. za což se předem omlouváme. Veškeré objednávky postupně VYŘIZUJEME. Děkujeme za pochopení, trpělivost a přejeme pevné zdraví!

Tento web používá soubory cookie,  které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací můžete nalézt v menu Vše o nákupu.