Rady a doporučení

Naším posláním je poskytnout Vám špičkové ochranné prostředky, včetně těch zdravotních, se zaměřením na ochranu dýchacích cest a souvisejících oblastí.

Zároveň zde stručně shrnujeme mnohá doporučení a informace načerpané z našich zkušeností, vč. řady doporučení specializovaných zdravotnických zařízení, se kterými úzce spolupracujeme.

V některých článcích po jejich pročtení můžete nalézt slevový kupón, kterým chceme poděkovat za zájem o danou oblast a také respektování doporučení týkajících se dané problematiky. Děkujeme Vám. 

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

V provozních špičkách jsme nárazově přetížení, odbavení některých zásilek může ojediněle nabrat zpoždění v řádech několika dnů. Spěcháte-li velmi na svou objednávku, kontaktujte nás prosíme na e-mailu e-shop@proretail.cz.  Není v našich silách odpovědět ihned na všechny jednotlivé dotazy. Veškeré objednávky postupně VYŘIZUJEME. Děkujeme za pochopení, trpělivost a přejeme pevné zdraví!

Tento web používá soubory cookie,  které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací můžete nalézt v menu Vše o nákupu.