Rady a doporučení

Naším posláním je poskytnout Vám špičkové ochranné prostředky, včetně těch zdravotních, se zaměřením na ochranu dýchacích cest a souvisejících oblastí.

Zároveň stručně shrnujeme mnohá doporučení a informace načerpané z našich zkušeností, vč. řady doporučení specializovaných zdravotnických zařízení, se kterými úzce spolupracujeme.

V některých článcích po jejich pročtení můžete nalézt slevový kupón, kterým chceme poděkovat za zájem o danou oblast a také respektování doporučení týkajících se dané problematiky. Děkujeme Vám. 

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Právě jsme díky náhlým vyhlášením vlády i kvůli pandemii a související situaci extrémně přetížení, odbavení některých zásilek může v době dopadů opatření nabrat zpoždění v řádech několika dnů. Vyřízení některých požadavků může trvat déle než obvykle, není v našich silách odpovědět na všechny jednotlivé dotazy.. za což se předem omlouváme. Veškeré objednávky postupně VYŘIZUJEME. Děkujeme za pochopení, trpělivost a přejeme PEVNÉ ZDRAVÍ.

Tento web používá soubory cookie,  které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací můžete nalézt v menu Vše o nákupu.