Novinka Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Dezinfekce ozonem CLEANER UP

1 hodnocení
 

Ozonová dezinfekce CLEANER UP je systém do systémových stropnic. Zařízení je navrženo pro dezinfekci komerčních prostor s integrací do systémových stropnic.

Dostupnost Na dotaz
78 900 Kč
Kód produktu OZON5
Značka OZON CLEANER
Kategorie Zařízení a přístroje
Položka byla vyprodána...
 

Ozonová dezinfekce CLEANER UP je systém do systémových stropnic. Zařízení je navrženo pro dezinfekci komerčních prostor s integrací do systémových stropnic. Ozonový generátorslouží k dezinfekci a odstranění corona virů, bakterií, formaldehydu, benzenu, toluenu či zápachu z cigaret nebo zvířat. 

Nepřítomnost personálu, jednoduchá instalace a spuštění dle programu v noci patří k hlavním výhodám tohoto dezinfekčního zařízení. Zařízení disponuje možností manuálně aktivovat zpožďovat pro odchod a bezpečné spuštění cyklu opět v noci.

Doprava a montáž je zahrnuta v ceně. 

Výhodou je noční provoz dle programu, kdy večer odcházíte ráno přicházíte a vše je dezinfikováno. 

Ozonový generátor slouží k dezinfekci a odstranění corona virů, bakterií, formaldehydu, benzenu, toluenu či zápachu z cigaret nebo zvířat. Po aplikaci se ozon sám rozloží. Nezbude po něm žádný zápach a budete opět dýchat čerstvý vzduch. Ozonové generátory produkují toxický plyn ozon O₃, který je běžnou složkou zemské atmosféry. Ozon je záměrně vyráběn a využíván pro různé průmyslové účely a je přirozeně produkován z kyslíku a to ultrafialovým zářením nebo elektrickým výbojem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: