Novinka Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Dezinfekce ozonem CLEANER BOX

1 hodnocení
 

Ozonová dezinfekce CLEANER box je vhodná pro dezinfekci konkrétních výrobků. Nejčastěji se jedná o roušky, ochranné obleky, šanony, obuv či nákupní tašky.

Dostupnost Na dotaz
102 900 Kč
Kód produktu OZON1
Značka OZON CLEANER
Kategorie Zařízení a přístroje
Položka byla vyprodána...
 

Dezinfekce ozonem CLEANER BOX je plně automatické zařízení a je vhodný pro dezinfekci konkrétních výrobkůOzonový generátor slouží k dezinfekci a odstranění corona virů, bakterií, formaldehydu, benzenu, toluenu či zápachu z cigaret nebo zvířat. 

Věci, které je potřeba dezinfikovat se jednoduše vloží do boxu, zavřou se víkem a po celém automatickém procesu se vyjmou čisté. Po ukončení dezinfekce se nastavuje zařízení cyklus odbourání vygenerovaného O₃ pomocí uhlíkových filtrů proběhne zrychlený proces návratu ke standardnímu O₂.

Dezinfekční box je řízen mikropočítačem a zajišťuje plně uzavřený cyklus čištění. Celý proces je stavěn na základě kontrolních čidel. Pravidelnou kontrolou úrovně (koncentrace) dezinfekčního plynu je pulzně obnovováno sepnutí generátoru s opětovnou kontrolou úrovně. Čas, který je nutný pro dezinfekci je regulován na nejnutnější minimum. Vypočítání potřebného času závisí na vlhkosti vzduchu, teploty a množství ozonu. Během procesu čištění zařízení nedovolí dvířka otevřít dříve, než je dezinfekce dokončena. 

Zařízení je navrženo tak, aby bylo maximálně bezpečné pro dezinfekci běžně používaných výrobků a to jak v domácnosti, tak v komerční sféře.

Nejvhodnější aplikace:

  • čištění svršků (například ochranných obleků)
  • čištění roušek
  • čištění hraček
  • čištění běžně používaných nástrojů
  • čištění obuvi
  • čištění pracovních nástrojů

Ozonový generátor slouží k dezinfekci a odstranění corona virů, bakterií, formaldehydu, benzenu, toluenu či zápachu z cigaret nebo zvířat. Po aplikaci se ozon sám rozloží. Nezbude po něm žádný zápach a budete opět dýchat čerstvý vzduch. Ozonové generátory produkují toxický plyn ozon O₃, který je běžnou složkou zemské atmosféry. Ozon je záměrně vyráběn a využíván pro různé průmyslové účely a je přirozeně produkován z kyslíku a to ultrafialovým zářením nebo elektrickým výbojem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: