Nákrčníky | šátky

Ochranné šátky a nákčníky s filtrací v úrovni FFP2 poslouží snadným nasazením a sundáním, ale nutné opatrně, zabránit kontaminaci. Zároveň je třeba poměrně časté praní doporučeným způsobem i prostředkem a zabránění tak množení mikroorganismů. Dle četnosti používání je vhodné po čase zakoupit nový, neboť filtrační materiál ztrácí častou manipulací filtrační účinnost. 

 
99
11991991199
Značky

Stránka 1 z 1 - 21 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 21 položek celkem

Právě jsme díky náhlým vyhlášením vlády i kvůli pandemii a související situaci extrémně přetížení, odbavení některých zásilek může v době dopadů opatření nabrat zpoždění v řádech několika dnů. Vyřízení některých požadavků může trvat déle než obvykle, není v našich silách odpovědět na všechny jednotlivé dotazy.. za což se předem omlouváme. Veškeré objednávky postupně VYŘIZUJEME. Děkujeme za pochopení, trpělivost a přejeme PEVNÉ ZDRAVÍ.

Tento web používá soubory cookie,  které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací můžete nalézt v menu Vše o nákupu.