Novinka Efekt lupa
 

České bezpečné roušky s nanosilver ochranou box 50ks, Nanolab

Neohodnoceno
 

Česká bezpečná rouška. Toto není jen obyčejná rouška. Tato jednorázová třívrstvá ústenka je ošetřena nástřikem stříbra, které jí propůjčuje ještě lepší vlastnosti. Baleno přísných hygienických podmínek.Testováno Zdravotním ústavem.

Dostupnost Objednáno
Běžná cena 1 390 Kč
Ušetříte 500 Kč (–36 %)
890 Kč
Kód produktu P00134
Značka Nanolab®
Kategorie roušky a ústenky
Položka byla vyprodána...
 

Česká bezpečná jednorázová rouška.

Balení 50 ks.
Způsob balení: baleno ze přísných hygienických podmínek.

Ochrana z nanostříbraKoloidní stříbro, též známé jako nanostříbro, má prokazatelné antibakteriální účinky. Jeho mikročástice jsou menší než částečky virů a bakterií a mohou tak snadno proniknout až k jejich vnitřní stavbě a účinně je zničit. Mikroorganismy navíc nejsou schopné vybudovat si proti nano stříbru odolnost, jako tomu je např. u antibiotik.

Venkovní strana roušky je pokrytá vrstvou stříbra, tedy ještě dokonaleji chrání před průnikem mikroorganismů.

Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě pandemie koronaviru Covid 19 nás naučila, že nošení roušky je v otázce prevence tím nejdůležitějším návykem, který bychom si měli zautomatizovat i během jiných sezónních epidemií, například chřipkové. Platí totiž, že máte-li zakrytá ústa, rouška zachytí více než 99 % virů a bakterií, které máte eventuálně v sobě. Pokud tak učiní všichni, chráníme se navzájem.

Z hygienických důvodů není možno zboží vrátit.

Tento výrobek byl testován Zdravotním ústavem v Ostravě: číslo protokolu 37845/2020.

Vyrobeno: Česká republika

Není zdravotnIcký prostředek.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

V provozních špičkách jsme nárazově přetížení, odbavení některých zásilek může ojediněle nabrat zpoždění v řádech několika dnů. Spěcháte-li velmi na svou objednávku, kontaktujte nás prosíme na e-mailu e-shop@proretail.cz.  Není v našich silách odpovědět ihned na všechny jednotlivé dotazy. Veškeré objednávky postupně VYŘIZUJEME. Děkujeme za pochopení, trpělivost a přejeme pevné zdraví!

Tento web používá soubory cookie,  které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací můžete nalézt v menu Vše o nákupu.