• 1 z 10
 

Respirátor nano FFP3 R D opak. použítí BLS ZerO 30 s ventilkem, 1ks

Neohodnoceno
 
Tvarovaný velmi kvalitní respirátor ​​FFP3 R D BLS Zero 30 ​​poskytuje optimální ochranu před částicemi a aerosoly. Mikrosíťka na povrchu chrání masku před hromaděním prachu a mechanickým poškozením skutečného filtračního materiálu, využívá NANO technologii. Speciální filtrační materiál splňuje požadavky normy EN 149 a bezpečně zadržuje nanočástice až do 0,001 μm. Dokáže zachytit až 99,92% všech částic pronikajících respirátorem vč. virů. 
 
Dostupnost Objednáno
Běžná cena 269 Kč
Ušetříte 150 Kč (–56 %)
119 Kč
Kód produktu ZERO301
Značka BLS
Kategorie respirátory ffp3
Položka byla vyprodána...
 
Speciální dýchací ventil snižuje dýchací odpor a usnadňuje nošení respirátoru po delší dobu.

Tento respirátor je vhodný zejména pro zacházení s léky CMR (např. Cytostatika, antivirotika), biologickými látkami, proti prachu, virům, kouři a aerosolům. Doporučeno také pro ochranu proti mexické chřipce (známé také jako prasečí chřipka), ptačí chřipce, Coivid-19. Vhodný také k ochraně proti antraxu a podobným biologickým látkám.

Tvarovaná filtrační polomaska (respirátor) z inovativního materiálu, s výdechovým ventilkem. Díky inovativnímu materiálu respirátor nabízí ochrannou třídu P3 s dýchacím odporem třídy P1. Pro nositele se tak stává velice pohodlným i při zajištění adekvátní ochrany dýchacích cest. Tvar nosní partie se excelentně přizpůsobí každému tvaru obličeje a nebrání v rozhledu. Dosedací linie je z měkké pěny s technickými vlákny, která pohlcuje vlhkost a pokožku zanechává v suchu. Zavařené pásky pro stabilní usazení. Pro opakované použití. Třída ochrany: FFP3 R D, Ochranný faktor: 50x NPK-P

ANATOMICKÝ
Předtvarovaná a elastická podpora usnadňuje a spolehlivě sedí na všech obličejích. Nabízí vynikající zorné pole a skvělou kompatibilitu s brýlemi.
VÝDECHOVÝ VENTIL EOLO®
Ultralehká membrána koncentruje vydechovaný vzduch do dvou zón maximální clony, kdy se dýchací odpor výrazně snižuje.
VRSTVA ARMOR®
Jedná se o vnější ochrannou vrstvu, která zajišťuje ochranu filtračního materiálu před nečistotami, prachem a kapalinami a také před normálním mechanickým namáháním v důsledku dlouhodobého používání, čímž rozšiřuje a zachovává účinnost filtrace a zvyšuje bezpečnost zařízení.
TĚSNĚNÍ
Vyrobeno z nové měkké technické pěny, která umožňuje vynikající přilnutí na jakoukoli tvář a zaručuje vysoký komfort při kontaktu s pokožkou.
TO DÝCHÁ!
Poměr přenosu vodní páry materiálem je 4500 g / m² * 24 hodin. Hodnota, která definuje materiály s vysokým rozsahem transpirace, což je ideální pro těžkou fyzickou práci.

EN 149:2001 + A1:2009
Označení CE
Třída ochrany: FFP3 
Ostatní označení: R D - pro opakované použití
Vyrobeno v Itálii
 
Použití: 
  1. Natáhněte delší dolní smyčku a přiložte respirátor na obličej. 
  2. Následně smyčku přetáhněte přes hlavu a umístěte na krk.
  3. Poté zatáhněte za vrchní smyčku a umístěte ji za hlavu.
  4. Ujistěte se, že maska dobře a pohodlně sedí.

 

Ilustrační foto - respirátor FFP3 R D BLS Zero 31 má zelený ventilek a odpovídající označení. 

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: