Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Respirátor MOLDEX 2555 FFP3 NR D s ventilkem

Neohodnoceno
 
Špičkový respirátor MOLDEX 2555 proti pevným částicím řady FFP3 NR D na ochranu dýchacích cest, vč. ochrany proti covidu (nakupované MZdr. ČR, používaný na JIP a ARO, odběrovými týmy aj.). Propracovaný vývoj vám poskytne to nejlepší pohodlí.
Slouží také jako ochrana proti zdraví škodlivým karcinogenním prachům, mlhám, dýmu na vodném nebo olejovém základě. Příkladem použití jsou práce s toxickými kovy, tvrdým dřevem, radioaktivními a biologicky aktivními látkami.

DuraMesh: Pevná a odolná konstrukce, drží svůj tvar. ActivForm: Není třeba nosní svorky. Smyčkový upínací pásek pro rychlé, jednoduché a bezpečné nasazení a sejmutí.

Dostupnost Vyprodáno
212 Kč
Kód produktu 2555
Značka Moldex
Kategorie Respirátory ffp3
Položka byla vyprodána...
 
Testováno a certikikováno podle EN 149:2001 plus A1:2009 nezávislými instituty. Kromě toho dosahují – pokud jde o bezpečnost a pohodlí – vysokých kvalitativních standardů Moldex.
 

Parametry:

max. celkový vnitřní únik 2%
max. Průnik filtru 1 %
max. dýchací odpor podle EN 149 3,0 mbar
 
Použití: 
  1. Natáhněte delší dolní smyčku a přiložte respirátor na obličej. 
  2. Následně smyčku přetáhněte přes hlavu a umístěte na krk.
  3. Poté zatáhněte za vrchní smyčku a umístěte ji za hlavu.
  4. Ujistěte se, že maska dobře a pohodlně sedí.

 

 
 
Právě jsme díky náhlým vyhlášením vlády i kvůli pandemii a související situaci extrémně přetížení, odbavení některých zásilek může v době dopadů opatření nabrat zpoždění v řádech několika dnů. Vyřízení některých požadavků může trvat déle než obvykle, není v našich silách odpovědět na všechny jednotlivé dotazy.. za což se předem omlouváme. Veškeré objednávky postupně VYŘIZUJEME. Děkujeme za pochopení, trpělivost a přejeme PEVNÉ ZDRAVÍ.

Tento web používá soubory cookie,  které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací můžete nalézt v menu Vše o nákupu.