Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 

6300, 3M™ Polomaska, velikost L

Neohodnoceno
 

Snadno udržovatelná a extrémně lehká maska určená pro vícenásobné použití.

Polomaska 3M 6200 má snadno přizpůsobitelné náhlavní pásky a její nízký profil zlepšuje zorné pole uživatele. Bajonetový upínací systém filtrů 3M umožňuje rychlou a snadnou výměnu široké škály těchto filtrů proti plynům, výparům a jemným částicím.

Doplňte filtry 2135 P3 - kulatý filtr pro celoobličejovou masku či polomasku řady 6000.

Dostupnost Vyprodáno
990 Kč
Kód produktu 6300
Značka 3M
Kategorie MASKY
Položka byla vyprodána...
 

 

 

Polomaska 3M™ 6200 pro vícenásobné použití (vel. M) je navržena pro minimální údržbu a maximální snadnost použití a pohodlí uživatele.

Všechny masky mají bajonetový upínací systém filtru 3M™, který umožňuje rychlou a snadnou výměnu široké škály filtrů proti plynům, výparům a jemným částicím. Polomasky řady 6000 mohou být také použity s přetlakovými systémy 3M™ pro zvýšení komfortu a flexibility.

 

Vlastnosti:

  • Snadno přizpůsobitelné náhlavní pásky
  • Lehký, elastomerický materiál pro komfort při obzvláště delším použití masky
  • Nízký profil zlepšuje zorné pole uživatele
  • Design se dvěma filtry snižuje odpor při dýchání a poskytuje vyváženější utěsnění
   
Produktové číslo 6200
Barva Šedá
Typ obličejové masky Polomaska
Velikost masky L

 

špičková značka i kvalita 3M.  

 

 
Právě jsme díky náhlým vyhlášením vlády i kvůli pandemii a související situaci extrémně přetížení, odbavení některých zásilek může v době dopadů opatření nabrat zpoždění v řádech několika dnů. Vyřízení některých požadavků může trvat déle než obvykle, není v našich silách odpovědět na všechny jednotlivé dotazy.. za což se předem omlouváme. Veškeré objednávky postupně VYŘIZUJEME. Děkujeme za pochopení, trpělivost a přejeme PEVNÉ ZDRAVÍ.

Tento web používá soubory cookie,  které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací můžete nalézt v menu Vše o nákupu.